Oda Temizliği Kızlar Oyunları

Android için Beceri Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 22 MB
  • Version 1.0
  • Dil İngilizce
  • Firma Purple Studio
Oda Temizliği Oyunları oyununu Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza tamamen ücretsiz olarak yükleyerek kızlarınıza ev işlerini sevdirecek olan mükemmel eğlenceli bir oyun hediye edebilir ve onları ev işleri ile eğlendireb

Oda Temizliği Oyunları oyununu Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza tamamen ücretsiz olarak yükleyerek kızlarınıza ev işlerini sevdirecek olan mükemmel eğlenceli bir oyun hediye edebilir ve onları ev işleri ile eğlendirebilirsiniz.

Gerçek hayatta temizlik yapmamak için sizden bucak bucak kaçan kızınızın bu mükemmel oyunda nasıl temizlik yaptığını görünce şaşkınlık geçireceksiniz. Oda Temizliği Kızlar Oyunları oyununda kızlarınız sevimli bir çocuğa temizlik yapma konusunda yardımcı olacaklar. Bu çocuk akşam arkadaşlarına odasında bir parti düzenledi ve şu an odası savaş alanı gibi darmadağın. Bu odayı hemen toplaması ve temizlemesi gerekiyor. Kızlarınız da ona yardım edecek ve odayı hemen tertemiz yapacaklar.

Bu mükemmel oyun kolay kullanım özelliği sayesinde oldukça kullanışlı bir hal almıştır. Ayrıca oyunun çocuklarınıza zararlı olabilecek olan hiç bir içeriği içermemesi de bu oyuna gönül rahatlığı ile güvenebilmenizi sağlıyor. Çocuklarınız bu mükemmel oyuna bayılacaklar.

Daha Fazla Göster
Oda Temizliği Kızlar Oyunları indir